O nas

Biuro HolidayZone powstało z pasji do świata, ludzi i z chęci poznawania. Przemierzyliśmy kilkadziesiąt krajów na wszystkich kontynentach, zarażając naszym umiłowaniem do podróży setki klientów, kontrahentów i partnerów biznesowych.

HolidayZone jest multi-agencją turystyczną oferującą pełen zakres produktów turystycznych w jednym miejscu: wczasy lotnicze, autokarowe i z dojazdem własnym, wycieczki objazdowe, egzotyczne podróże, wypoczynek dzieci i młodzieży, bilety lotnicze, autokarowe, ubezpieczenia, rezerwacje hoteli itd. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. Działamy w oparciu o doskonale przygotowany profil największych tour operatorów takich jak.: Itaka, Neckermann, Grecos Holiday, Rainbow Tours, Sun&Fun, Wezyr Holidays, Exim Tours i wielu innych. Udostępniając Państwu ogromny wybór spośród kilkudziesięciu tysięcy imprez dostępnych w naszych biurach, jesteśmy w stanie zaplanować urlop zgodny z Państwa preferencjami, dając jednocześnie gwarancję najniższej dostępnej na rynku ceny. Naszym największym atutem są jednak doświadczeni i profesjonalni pracownicy, którzy dzięki ustawicznym szkoleniom i zagranicznym wyjazdom doskonale orientują się zarówno w ofercie turystycznych destynacji, jak i bazie hotelowej.

„Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku”,
dlatego zachęcamy Państwa do postawienia go razem z nami.

Mamy nadzieję, że nasza wiedza, doświadczenie i pasja zarażą Państwa chęcią poznawania świata i nie tylko wyślemy Państwa na wakacje, ale zainspirujemy do odbywania fascynujących wypraw.