Nasi specjaliści

anna-ungier

Anna Ungier – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zjechała już pół świata, ale najbliższe jej sercu są podróże egzotyczne. Była m.in. w Indiach, Wenezueli, RPA, Sri Lance, Tajlandii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na Wyspach Zielonego Przylądka, a z kierunków bliższych w Grecji, Portugalii, Hiszpanii, Egipcie, Maroko czy Chorwacji.

martyna-tomczyk

Martyna Tomczyk – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Życie nosi ją po świecie. Mieszkała już m.in. w Lloret de Mar w Hiszpanii, na Ibizie i w Austrii. Ale nie wszystkie jej wyjazdy są “długoterminowe”, lubi też wyskoczyć na weekendowe zwiedzanie np. do Budapesztu lub Mediolanu, a podczas wakacyjnych wojaży była m.in. w Turcji, Egipcie, Rumunii i Grecji.

justyna-mlodawska

Justyna Młodawska – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Pasjonatka podróży po Europie. Największą miłością darzy Włochy, w których kulturze, kuchni i języku zakochała się podczas kilkumiesięcznego pobytu w tym kraju. Chętnie podzieli się z Państwem swoją wiedzą między innymi na temat Włoch, Portugalii, Chorwacji, Grecji, Czarnogóry, Rumunii i Maroka.

anna-brzezinska

Anna Brzezińska – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jej największą podróżniczą miłością są Stany Zjednoczone, ale jej przygoda z turystyką zaczęła się od weekendowych City Breaków do europejskich miast, dzięki czemu zwiedziła m.in. Sztokholm, Budapeszt, Wiedeń, Pragę, Rzym i Mediolan. Chętnie opowie też o Hiszpanii, Grecji, Włoszech, Rumunii i Egipcie.

agata-pogorzelec

Agata Pogorzelec – absolwentka Turystyki i Rekreacji na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Zakochana w upalnych klimatach Egiptu, ale jednocześnie w hiszpańskim klimacie Majorki. Chętnie opowie Państwu o swoich podróżach do Hiszpanii, Grecji, Turcji, Izraela, Rumunii, Niemiec i Egiptu, ale też doradzi w wyborze najciekawszej wycieczki objazdowej, bo bardzo lubi ten sposób zwiedzania.